Tworzenie stron internetowych Kraków, Poznań, Łódź, Ceny, Cennik, Tanio. WordPress i Sklepy internetowe oraz Prowadzenie i projektowanie.

1. SZUKASZ NOWOCZESNEJ STRONY, ALE NIE WIESZ ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ?

To nic trudnego! Zacznij od przedstawienia mi swoich oczekiwań...

✔ JEŚLI MASZ POMYSŁ: Rozrysuj mi go na kartce papieru lub w programie graficznym komputera. Uwzględnij elementy bazowe, które chciałbyś widzieć w docelowym układzie swojej strony. Mówiąc prościej: „narysuj stronę tak, jak to Ty chciałbyś ją widzieć” 🙂
✔ JEŚLI NIE MASZ POMYSŁU: Nie martw się. Zawsze możesz powołać się na propozycje, które istnieją już w internecie. Wystarczy, że podeślesz mi adres dowolnej, podobającej się Tobie strony www, a ja wykonam dla Ciebie podobny projekt.

2. OKREŚL SWÓJ BUDŻET

Określ warunki, którymi chciałbyś uhonorować moją pracę.

Podaj mi budżet w którym chciałbyś się zmieścić z wykonaniem swojej strony. Następnie prześlij mi tą informację na mejla: info@rozmiarmarzen.pl Nie zapomnij dodać do załącznika wcześniej wykonanego przez siebie projektu strony internetowej lub podania adresu strony internetowej, która się Tobie podoba. Jeśli masz już swoją stronę i chciałbyś ją ulepszyć, to zawszę mogę ją dla Ciebie poprowadzić, nadać jej atrakcyjniejszy wygląd lub przystosować do nowych standardów urządzeń mobilnych. Koniecznie napisz mi o tym w swoich uwagach.

3. TWORZĘ STRONĘ DLA CIEBIE

Do każdego projektu tworzenia strony internetowej podchodzę indywidualnie.

Po otrzymaniu od Ciebie danych zapoznam się nimi. Następnie skontaktuję się z Tobą i omówimy je. Po Twojej akceptacji podam termin realizacji oraz podsunę ewentualne uwagi, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoją stronę 🙂 To jeszcze nie wszystko. Po ukończeniu prac oferuję Tobie 12 godzin wsparcia technicznego dla Twojej strony – ZUPEŁNIE GRATIS!
Czy brzmi to dla Ciebie zachęcająco?

FIRMA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI
POLITYKA COOKIES
BAZA WIEDZY

DOJAZD DO STUDIA

NIP: 757-141-77-83 info@rozmiarmarzen.pl

(+48) 883-554-011

Wystawiam F-VAT 23%
★★★★★
© Prawa Autorskie 2023 | RozmiarMarzen.pl
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Strony internetowe. Projektowanie stron. Tworzenie stron internetowych. Professional freelance web designer. Mój obszar działania obejmuje miasta: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów, Radom, Rybnik, Toruń, UK, Allegro, WordPress, Olsztyn, Łódź, Lublin, Gdynia, Katowice, Kielce, Białystok, Bydgoszcz, Bielsko Biała, Zielona Góra, Tarnów, Radzyń Podlaski.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ
MOJA OFERTA?

Jeśli chciałbyś omówić swój projekt lub zasięgnąć DARMOWEJ WYCENY

iBOOKING